• محصول
برتولینی پمپ

درباره ما 

درباره ما سازمان ها و شرکت هایی که فعالیت دراز مدت دارند و اهداف خود را به صورت درازمدت  پیگیری کرده اند؛ فعالیت خود را بر مبنای اصولی پایه ریزی نموده اند.

در شرکت فلزکار همدان ؛ از ابتدای تأسیس در ۳۰ سال پیش تا کنون؛خدمت به جامعه سرلوحه کار بوده است. به همین دلیل به دنبال پیدا کردن راه حل های جدید برای نیازها  می باشد و بر این اساس از اولین تولید کنندگان ماشین آلات سیب زمینی کار و سیب زمینی کَن  در ایران بوده ایم و به دنبال آن در زمینه سم پاش ها ،از اولین تولید کنندگان سم پاش های فن دار باغی و مزرعه  می باشد و در سالیان اخیر برای حل مشکل رطوبت به ویژه در مرغداری ها ، عرضه کننده تجهیزات مه پاشی می باشد.در راستای همین دیدگاه با تأسیس شرکت نارین اولین تولید کننده پودر تخم مرغ در ایران هستیم.

در تمامی این سال ها به دلیل چشم انداز  درازمدت  شرکت ، برکیفیت محصولات ارائه شده و عرضه خدمات و لوازم یدکی ، تأکید وجود داشته است و برای تأمین مواد اولیه از همکاری بهترین شرکت های اروپایی برخورداریم.شرکت هایی همچون ئیدرومکانیکا برتولینی در ایتالیا با نزدیک به صد سال سابقه ؛ که این مدت سابقه کاری در یک شرکت مقدور نیست مگر با تلاش همیشگی برای حفظ کیفیت و نوآوری در بازار؛ و یا شرکت PA که به جرأت می توان گفت نفر برتر تولید کنندگان رگلاتورها  و تجهیزات جانبی پمپ های فشار قوی می باشد.

ارائه گسترده الکتروپمپ های کوپله مستقیم فابریک ،برای استفاده کامل از توان الکترو موتور و بالا بردن راندمان ِ کاری ، یکی دیگر از فعالیت های شرکت فلزکار همدان بوده است.

 تلاش برای تأمین نیازهای بازار در شرایط دشوار سال های اخیر نمایی از این شرکت می باشد ،امیدواریم که در آینده نیز با  نو آوری های دیگر در خدمت شما عزیزان باشیم.